Strona główna >

Aktualności >

☆☆ CZERWONE GITARY ☆ ☆ FARBA ☆ ☆ ALCHEMIST PROJECT ☆☆

☆☆ CZERWONE GITARY ☆ ☆ FARBA ☆ ☆ ALCHEMIST PROJECT ☆☆

☆☆☆ Summer Party ☆☆☆

Radio FaMa i Ośrodek Wypoczynkowy Rejów Zapraszają:

✪ Już 22 Sierpnia na terenie naszego ośrodka Rejów odbędzie się niezapomniany koncert grupy ☆ CZERWONE GITARY.☆

Zespół który od blisko 50-ciu lat wzrusza nas swoimi piosenkami. Już trzecie pokolenie Polaków śpiewa ich przeboje takie jak: No bo ty się boisz myszy", "Ciągle pada", "Płoną góry, płoną lasy", "Nie spoczniemy", "Takie ładne oczy", "Tak bardzo się starałem".

Występy Zespołu Czerwone Gitary są zawsze bardzo gorąco przyjmowane przez widzów, i dostarczają wyjątkowych wzruszeń, a wieloletnie sukcesy i osiągnięcia tego zespołu, uczyniły go Laureatem Plebiscytu na najpopularniejszy Polski Zespól XX wieku.

✪ Ale to nie wszystko !!!

Niezapomnianych wrażeń dostarczy Wam również ☆ FARBA ☆

Każdy z nas dobrze pamięta ich przebój ,,Chce tu zostać'' , który stał się przebojem w większości rozgłośniach radiowych i gościł na 1 miejscu wielu list przebojów. Ta właśnie piosenka promowała również film Jerzego Gruzy pt. "Yyrek, kosmiczna nominacja" i do dziś jest wizytówką zespołu Farba, obok również innych znanych numerów z tej płyty jak „Zagubiony książę” czy utwór „Nie warte nic”.

✪ A na koniec...

☆ Alchemist Project ☆

Alchemist Project tworzą Roland i Radosław Rasińscy z Zielonej Góry. Działalność muzyczną rozpoczęli w 1996 roku.

W 2005 roku duet zmienił nazwę z Alchemist na Alchemist Project pod, którą wydał w tej samej wytwórni kolejne dwa single 'I'm Hypnotized' oraz 'Find A Better Place' (ten drugi ze względu na swój charakter muzyczny został wydany pod nazwą The Housefinderz). W tym samym roku duet nawiązał współpracę z wydawnictwem PLAY gdzie wydali płyty 'City Of Angels','Alchemist Project In The Mix vol.1' oraz 'Alchemist Project In The Mix vol.2'. Płyty te sprzedały się w ponad 60.000 egzemplarzy.

✪☆✪ To nie wszystkie niespodzianki między koncertami znajdą się również atrakcje dla najmłodszej publiczności: konkursy, karuzele, dmuchane zamki i inne atrakcje. ✪☆✪

✪ START: 17:00
☆☆☆☆☆☆ WSTĘP WOLNY ☆☆☆☆☆☆

Serdecznie Zapraszamy i mamy nadzieje, że będzie to niezapomniany wieczór pełen wrażeń. 

 
ośrodek wypoczynkowy rejów

Linia nr 7 - trasa Skarżysko-Kamienna
Linia nr 19 - trasa Skarżysko-Kamienna - Rejów