Strona główna >

Aktualności >

Gastronomia umiera! Prosimy, zamawiajcie jedzenie z dowozem! Niekoniecznie w Myśliwskiej!

Gastronomia umiera! Prosimy, zamawiajcie jedzenie z dowozem! Niekoniecznie w Myśliwskiej!

Lockdown dla gastronomii z każdym dniem przybliża branżę do bankructwa. Dlatego namawiamy Was do zamawiania jedzenia z dostawą do domu. Ale niekoniecznie u nas w Myśliwskiej. W okolicy działa mnóstwo podobnych do nas firm, które również oferują pyszne jedzenie z dostawą w Skarżysku.

 Od kilku tygodni branża gastronomiczna zmaga się  z negatywnymi skutkami obostrzeń. Teraz można zamawiać tylko na wynos, ale to oznacza dużo mniejsze przychody. Dlatego prawie każda restauracja, bar czy jadłodajnia oferują jedzenie z dowozem w Skarżysku-Kamiennej.

 Zamawiajcie, gdzie chcecie!

 My również oferujemy jedzenie z dowozem w Skarżysku – obiady, dania specjalne, pizzę. Polecamy się, ale nie mówimy – zamawiajcie tylko u nas!

Zamawiajcie, gdzie chcecie! Po prostu zamawiajcie! Hotel Promień, Kombinat Formy, hotel Paradiso w Suchedniowie, Casablanca czy Stary Kredens to lokale, które wszyscy znacie i na pewno jadacie tam na co dzień. Te lokale też walczą z kryzysem związanym z pandemią koronawirusa.

 Ty też tracisz na upadku gastronomii!

Może się wydawać, że upadek restauracji czy baru to problem tylko jego właściciela. Ale tak się tylko wydaje. Lokale gastronomiczne w Skarżysku-Kamiennej to w większości lokalne firmy, które dają zarobek nie tylko właścicielom.

 Gdy upadnie branża gastro, stracimy wszyscy:

Wniosek?

Na upadku gastronomii tracimy bezpośrednio lub pośrednio wszyscy!

Jeszcze raz apelujemy!

Zamawiajcie jedzenie z dowozem! Gdzie chcecie, gdzie lubicie! Ale zamawiajcie!

Cena 17 złotych za obiad z dowozem, jak u nas (w innych lokalach jest podobnie) to bardzo dobra cena. Dwudaniowy posiłek gotowany w domu to podobne koszty - cena produktów, koszt energii, czas potrzebny na ugotowanie i posprzątanie.

A zamawiając jedzenie na wynos w lokalach gastronomicznych w Skarżysku macie często szansę spróbować nowych smaków!

DZIĘKUJEMY!

ODWDZIĘCZYMY SIĘ!

 
ośrodek wypoczynkowy rejów

Linia nr 7 - trasa Skarżysko-Kamienna
Linia nr 19 - trasa Skarżysko-Kamienna - Rejów